Invertörlü Turbo Kompresör

Doğrudan birleştirilen Turbo kanatçıklar;

Yağlamalı dişli kullanımını ve herhangi bir mekanik temas olmadığından sürtünmeye bağlı enerji kayıplarını ortadan kaldırmıştır. Bu sayede kompresör %100 yağsız sistem olmuştur. Kompresör yağsız olduğu için;

Ayrıştırma ve Filtre kullanma gereksinimi olmadan ve Filtreleme sırasında oluşan basınç kaybı yaşanmadan sınıf o (Iso8538-1) yağsız, saf havayı garanti eder.

Türkiye’ye ilk olarak invertörlü Turbo kompresörü Yiğittaşlar Endüstriyel Filtrasyon ve Basınçlı Hava Sistemleri A.Ş. getirmiştir. Bu alanda profesyonel ekip kadrosu ile uçtan uca destek vererek profesyonel hizmet vermektedir.

Tamturbo Yağsız İnvertörlü Turbo Kompresör Teknik Özellikleri

 1. Rotor
 2. Stator
 3. Motor Frame
 4. Low Pressure Impeller
 5. High Pressure Impeller
 6. Axial Bearing
 7. Radial Bearing
 8. Air Suction
 9. Air Discharge

Mekanik temas olmadan basit ve aktif mıknatıs yatağı dizaynı, yıpranma ve aşınma olmayacağı anlamına gelir ve bakım ihtiyacını neredeyse ortadan kaldırır. Bu da tasarımın ömrünün neredeyse sonsuz olduğu anlamına gelir. Yağ, yağ filtresi, aşınan şaft keçesi veya aşınan kaplama, değişimi gerekmediğinden azımsanmayacak bir bakım tasarrufu sağlanır.

 • Atık yağ ve yağ filtrelerinin olmaması daha temiz işlemler ve tasarruf anlamına gelir.
 • Plc esaslı kontrolör, üniteyi lokal olarak veya uzaktan izleme ile çalıştırmaya yönelik dokunmatik ekranlı bir kullanıcı ara yüzüne sahiptir.
 • Uzaktan etkinleştirilen izleme, kompresörün durumunu gerçek zamanlı olarak analiz eder.
 • Durum izleme verileri, kompresörün gerçek kullanıma dayalı olarak servisinin tahmin edilerek en iyi duruma getirilmesi için kullanılabilir.

Tamturbo Yağsız İnvertörlü Turbo Kompresör Teknik Özellikleri & Karşılaştırılması


Diğer marka cihazlarımız hakkında daha fazla bilgi almak için ürünlerimiz sayfasını ziyaret edebilir ya da hakkımızda daha çok bilgi almak için biz kimiz adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

Türkiye’de lider konumdaki Yiğittaşlar firması kaçak tespitlerinde sizlere daha detaylı bilgi sağlamak için leakshooter adlı web sitesini yayınlamıştır. Bu sayfadan kaçak tespit ile alakalı tüm cihazları inceleyebilirsiniz.

Bizlere +90 216 661 40 44 numaralı telefondan ya da info@yigittaslar.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

TOP