VP INSTRUMENTS

Vp Instruments - Vp Instruments Yetkili Distribütörü Yiğittaşlar

1974'te Anton van Putten, dünyanın ilk termal kütle akış sensörünü bir silikon alt tabakaya uygulayarak MEMS akış sensörü teknolojisinin gelişimine öncülük etti. Bu akış sensörü tüm CMOS akış sensörlerinin öncüsü olacak ve devrim niteliğindeki tasarımı dünyadaki diğer birçok akış sensöründe kullanılacaktı.

1994 yılında VPInstruments kurucuları, sensörlerde kaymayı önlemenin bir yolunu buldular; Alternatif Yön Yöntemi (ADM). Bu patentli yöntem, ofseti dinamik olarak elimine etti. ADM yöntemi, termal kütle akış sensörleri için tam, dinamik kayma sapması dengelemesini sağlamanın tek yoluydu. Uygulama örnekleri; sızıntı izleme, yüksek dinamik aralık akış sensörleri ve yüksek hassasiyetli gaz ölçümü (enerji ölçümü).

1998'de binlerce çalışma saati yatırımından sonra, sağlam bir teknoloji üssü ile birlikte VPInstruments kuruldu ve iş planı ile bu yeni girişim, önümüzdeki yıl McKinsey New Venture’98 yarışmasını kazandı. Sonraki üç yıl, ürün geliştirme ve pazar araştırmasıyla ilgili idi. Bir kez piyasaya sürüldükten sonra, ürünler yakında önde gelen kompresör üreticilerinin, pnömatik ekipman üreticilerinin ve makine üreticilerinin dikkatini çekti. Önde gelen bir kompresör üreticisi ile birlikte VPInstruments, şu anda basınçlı hava denetimleri için en popüler saha enstrümanlarından biri olan VPFlowMate yerleştirme probunu geliştirdi. Ve günümüze kadar VPInstruments sürekli kendini güncelleyerek ve güncel tutarak teknolojisini ve hizmetini hep bir üst noktada tutmuştur.

2012 Vp Instruments ile anlaşarak; Ölçü kontrol alanında, basınçlı hava debimetreleri, seyyar debimetre, debi ölçü kontrol, kaçak tespit cihazı, çiğlenme noktası ölçümü, VPVision otomasyon sistemi, canlı hat matkabı olmak üzere tüm enerji verimliliği konularında hizmet ve destek sağlamaya başladık.

7 Yıldır profesyonel ekip arkadaşları ve tecrübeli personellerimiz ile Türkiye’de Lider konumda bulunmaktan ve %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktan gurur duyarız.

TOP