Hakkımızda

YİĞİTTAŞLAR ENDÜSTRİYEL FİLTRASYON VE BASINÇLI HAVA SİSTEMLERİ A.Ş.

1969 yılında kurulan firmamız 3 kuşaktır filtre sektöründe faaliyet göstermektedir. Merkezi İstanbul’da bulunan şirketimiz yurt içinde bir çok bölgeye kısa sürede ürün ve hizmet ulaştırmaktadır. İlerleyen yıllarda ürün yelpazesini geliştiren ve geliştirmekte olan firmamız yılların vermiş olduğu tecrübeyi kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti ile cam firmaları, demir-çelik firmaları, inşaat firmaları, deniz nakliyat firmaları, ticari araç servisleri, tekstil ve ilaç sektöründe bulunan firmalara geniş dağıtım ağıyla en iyi şekilde hizmet vermektedir.

Yiğittaşlar; filtre ve basınçlı hava sektöründe önde gelen markalarından Mann Filter, Donaldson, Fil Filtre, VP Instruments, Sotras, Parker Racor, Beko, Synergies Technologies ile müşterilerine çözümler sunmaktadır.

Kurucu

1942 yılında doğan Mustafa Yiğittaş tarafından 1969 yılında Yiğittaşlar'ın sahip olduğu değerler ve köklü kurum kültürünün temelleri atılmıştır.

1969'dan bugüne

1969 yılında filtre sektörü ile faaliyetlerine başlayan firmamız, ilerleyen yıllarda basınçlı hava sektöründe de zirveye ulaşmıştır.

Hedef ve İlkelerimiz

Sanayide en büyük enerji tüketim prosesi olan basınçlı havada enerji verimliliğini en üst seviyeye çıkararak, enerji tüketimlerini en aza indirgemek ve gelişen teknoloji ile beraber marka ağımızı genişleterek müşterilerimize en uygun ve ideal çözümü sunmak daimi ilkemizdir.

Yönetim Merkezi

Daha önce Yedpa Ticaret Merkezinde bulunan firma merkezimiz, 2016 yılında Tuzla Organize Sanayi Bölgesinde bulunan yeni yönetim binasına geçmiştir.

TOP