VPFlowScope serisi için VPStudio Yazılımı

Markalarımızdan VPInstruments, VPVision gerçek zamanlı enerji izleme sistemi için VPStudio 2.4 yazılımını geçtiğimiz günlerde duyurmuştur. VPVision 2 tüm VPFlowScope debimetrelerle uyumludur ve tüm seri için kullanılabilir: VPFlowScope M, VPFlowScope Probe, DP, hat içi debimetreler ve VPFlowTerminal. VPStudio, debimetrelerinizin konfigürasyonunda, veri kayıtlarının kayıt ve dışarı aktarımlarında kullanılabilir.

VPStudio 2.4 aşağıdaki avantajlara sahiptir:

  • Otomatik Algılama
  • Evrensel Arayüz
  • Daha iyi korunan ve daha düzenli veri dosyaları

Otomatik Bağlantı

Ölçüm cihazınızı USB veya USB – RS485 dönüştürücü aracılığı ile bağladığınızda, otomatik olarak bağlanacaktır. Otomatik bağlantı sayesinde artık yapılandırma ile uğraşmak zorunda değilsiniz, sadece bağlantıyı sağlayın ve devam edin.

Evrensel Arayüz

Konfigürasyon arayüzü basitleştirilmiştir ve tüm debimetreler için aynıdır. VPStudio 2 arayüzü daha sezgisel ve anlaşılması kolaydır.

Daha iyi korunan ve daha düzenli veri dosyaları

Veri günlük dosyaları debimetrenizden alınır ve VPStudio 2 içerisindeki Projects veritabanı modülünde güvenli bir şekilde depolanır. Bu şekilde veri dosyalarınız daha iyi korunur, daha düzenli ve debimetreniz bağlı olmasa bile kullanılabilir.

VPFlowScope 3’ü 1 arada debimetreler

VPFlowScope ürünleri basınçlı hava ölçümü için eksiksiz çözüm sunar. Tüm basınçlı hava sistemini kapsar. Dahili basınç sensörü ve sıcaklık sensörü sayesinde VPFlowScope, sisteminizde gerçekten neler olup bittiğini tespit etmek için güçlü bir araçtır. Aşırı tüketimi, basınçlı kayıplarını ve sıcaklık sorunlarını aynı anda tespit edebilir. Kompresör performans ölçümü, pnömatik makinelerin maliyet tahsisi ve durum izlemesi için kullanılabilir. İki yönlü hassasiyet sayesinde VPFlowScope, basınçlı hava sistemlerinde ölçüm yapmak için tek araçtır.

TOP