VPInstruments’in yenilikçi ürünleri ile geleceğe hazırız.

Yiğittaşlar, basınçlı hava odaklı endüstriyel kullanım için filtreler ve yedek parçalar konusunda uzmanlaşmış bir Türk aile şirketidir. Müşterilerimiz cam, metal ve otomotiv endüstrisinde bulunabilir. Bu endüstrilerin tümü, basınçlı havanın başlıca tüketicileridir. Şirketimiz için bir diğer önemli odak sektör ise Türkiye’de büyük bir sektör olan tekstildir. Yiğittaslar, VPInstruments’in çeşitli ürünlerini bu üreticilere satmaktadır.

Verimli bir iş birliği

Genel Müdürümüz Hakan Yiğittaş’ın basınçlı hava uzmanı olarak satın aldığı ilk cihaz VPInstruments’tendi. O zamandan günümüze Yiğittaşlar çok sayıda debimetre sattı ve VPInstruments ile iyi ilişkilerini sürdürmektedir. Teknik destek bu iş birliğinin önemli bir parçasıdır. VPInstruments’in basınçlı hava uzmanları, ürün özellikleri veya karmaşık müşteri sorunları gibi durumlarda gerektiğinde yardımcı olur. Teknoloji ve enerji konuları şu anda büyük bir hızla değişiyor. Bu, gerçek uzmanlığı ekstra değerli kılar. Sayın Yiğittaş: “Trendleri takip etmek ve her gün güncel kalmak önemli. VPInstruments ile birlikte büyüyoruz.”

“Dokuz yıldır VPInstruments ile mutlu bir şekilde çalışıyorum. Biz bir aile gibiyiz!”

Genel Müdür Hakan Yiğittaş

Değişen bir pazarda gelişmek

Sayın Yiğittaş, basınçlı hava çözümlerine artan bir ilginin olacağını tahmin ediyor. Ne de olsa şirketlerin artık uluslararası iklim düzenlemelerine uyması gerekiyor. Şirketler, enerji izleme sistemleri ile verimliliği artırabilir ve enerji tasarrufu sağlayabilir. Sayın Yiğittaş: “On yıl önce enerji yöneticisi yoktu. Şimdi ilk konuştuğumuz kişi o. Daha önce de belirtildiği gibi, trendi takip etmek önemlidir. Bu, bulut tabanlı enerji izleme sistemleri ve Wİ-Fi ve Bluetooth sürümleri gibi yenilikçi ürünlere yatırım yapmak anlamına geliyor.” VPInstruments şu anda bu araçların birçoğu üzerinde çalışıyor ve halihazırda VPVision gibi eksiksiz çözümler sunuyor. Bu şekilde, her iki taraf da gelişen bir pazardan eğlen talepleri karşılayabilir.

VPInstruments: Basınçlı Hava Çözümlerinde Uzman

Yiğittaşlar birçok sektörde VPInstruments ürünleri ile faaliyet göstermektedir. Basınçlı hava pazarındaki eğilimler hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Bu yazımızda Genel Müdürümüz Hakan Yiğittaş, dikkat edilmesi gereken dört trendi paylaşıyor. Veya şirketinize özel tavsiyeler için uzmanlarımızdan biriyle iletişime geçmek için bize ulaşabilirsiniz.

TOP