Leakshooter Ürünlerimiz

Synergys Technologies markamızdan Leakshooter ürünlerimize ait tüm bilgileri, gelişmeleri ve güncellemeleri sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet sunmak adına yeni web sitemize taşıdık. Yeni jenerasyon ürünler, ürün güncellemeleri, kullanımları ve daha fazlası artık www.leakshooter.org sitemizde yer almaktadır.

Basınçlı Hava Kaçakları

Leakshooter ürünlerimiz ile artık Hava Kaçaklarını tespit etmek hem çok kolay hem çok zevkli. İşletmelerde üretilmekte olan basınçlı havanın ortalama %20 ve %40’ı kaçaklara gitmektedir. Basınçlı hava üretimi maliyeti yüksek bir işlem olduğundan bu kaçaklar için önlem alınması yüksek oranda firmalara tasarruf sağlayacaktır. Firmalar genel olarak gürültülü olduğundan kaçak tespitini duyarak yapmakta oldukça yetersiz kalacaktır. Hava Kaçak tespit ve onarımlarından tasarruf sağlamak isteyen firmalar için Leakshooter cihazları oldukça verimli bir seçenektir.

Daha fazla bilgi ve detay için bizlere ulaşabilir ya da Leakshooter ürünlerimiz için özel olarak tasarladığımız sitemizi inceleyebilirsiniz;
info@yigittaslar.com
www.leakshooter.org

TOP