Kaçak Tespit Cihazı

Basınçlı hava pahalı bir enerji şeklidir ve % 20 ila 40'ı kaçaklar nedeniyle kaybolur. Bu nedenle sistematik olarak kaçakların kontrol edilmesi ve ortadan kaldırılması, önemli ölçüde enerji tasarrufu sağlayabilir.

Leakshooter, gerçek zamanlı olarak, tesisat üzerinde bulunan hava/gaz kaçaklarının görsel tespiti için geliştirilmiştir. Dinamik noktalama pointer ile hava kaçağının şiddedi ölçüsünde boyut ve renk, sarı-kırmızı arasında değişmektedir. dB RMS ve MAX değerleri sürekli olarak ölçülerek ekranda dijital olarak gösterilmektedir. 1000 adet resim çekerek hafızaya kadetmek ve PC'ye aktarmak mümkündür.

Leakshooter basınçlı hava kaçak tespit cihazı seçeneklerimiz LKS1000 V2+T, LKS1000 V2+T IR ve LKS1000 V3T+ PRO benzersiz ve heyecan verici algılama cihazlarıdır.

STRAPSHOOTER® programı ile: Arızalı kapanı saniyeler içinde tespit edin!

Geleneksel dedektörlerle yapılan buhar kapanı arıza tespit çalışmaları genellikle karmaşıktır ve herkes tarafından yapılamaz.

AÇIK mı KAPALI mı? Soru bu.

SYNERGYS TECHNOLOGIES uzman olmayanların bile kolaylıkla buhar kapanında arıza tespiti yapabilmesi için ilk otomatik buhar kapanı analizörü STRAPSHOOTER® 'ı icat etti.

STRAPSHOOTER® PROGRAMI

STRAPSHOOTER® programı ile arızalı kapanı saniyeler içinde tespit edebilirsiniz.

KAÇAK MALİYETİ NE KADAR?

Kaçıran buhar kapanı nedeniyle oluşan buhar kayıpları önemli bir ekonomik faktördür.

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

Basınçlı hava sisteminizdeki ufak sızıntılar bile çok ciddi tasarruf potansiyeline sahiptir. Enerji verimliliği çalışmaları kapsamında kaçak tespit çalışması tasarruf açısından büyük önem taşımaktadır.

MALİYET HESABI

Basınçlı hava kaçak tespit çalışmalarında kullandığımız LKS1000 cihazlarımızın 4 farklı modeli ile maliyet hesabı yaparak bir yıl içerisinde kaçakların meydana getirdiği maddi kaybı ve m3/saat cinsinden kaybolan hava miktarını raporluyoruz.

Videolar

Leakshooter LKS 1000

LEAKSHOOTER® LKS 1000 kaçak tespit cihazı kullanımı ile ilgili, video ve görsel arşivimizden faydalanabilirsiniz.
Ürünlerimizin özelliklerini ve detaylarını içeren kataloglara ürün sayfalarından erişebilirsiniz.

TOP