Debimetre Modelleri

Debimetre, basınçlı havada debi, basınç ve sıcaklık değerlerini ölçerek verimlilik çalışmalarında ve basınçlı hava tüketim analizlerinde kullanılabilir. Daldırma tip ve hat arası tip olmak üzere iki çeşit debimetre vardır. Daldırma tip debimetreler nemli havada ölçüm yapabilen ve kuru havada ölçüm yapabilen olarak ikiye ayrılır.

Enerji Yönetim Çözümlerimiz

Markalarımızdan VPInstruments ürünlerimiz ile, tecrübeli, ilgili uzmanlar tarafından geliştirilen, basınçlı hava ve endüstriyel gazlar için Enerji Yönetim Çözümleri sunmaktayız. Çözümlerimiz hem arz hem de talep tarafını kapsar. Hızlı, güvenilir ve kullanımı kolay ürünler sunuyoruz. VPInstruments ile dünya çapındaki endüstriyel müşterilere enerji yönetim çözümleri sunuyoruz.

DEBİMETRE MONTAJ ŞEKLİ

Debimetre montaj şekli, doğru ölçüm noktasının seçimi, borulama kuralları doğru ölçüm ve basınçlı hava izleme için oldukça önemli bir konudur.

BASINÇLI HAVA İZLEME SİSTEMİ

VPVision, basınçlı hava tüketiminizi mümkün olan en düşük seviyede tutmak için gerçekten güçlü bir araçtır. Kaçakları önlemede ve basınçlı hava kaynağınızı optimize etmenize yardımcı olmaktadır.

TEKNOLOJİNİN TARİHİ

Debimetrelerimiz son derece geniş bir ölçüm aralığını entegre yön hassasiyetiyle birleştirir. Debimetrelerimizin çalışma prensibi ve sahip olduğu teknolojinin gelişimi hakkında bilgi edinebilirsiniz.

SEYYAR DEBİMETRE

VPFlowScope dP başlangıç kitimiz çarpıcı ve sağlam mavi bir çanta içinde gelir ve başlamak için ihtiyacınız olan her şeyi içerir. Bir VPFlowScope Start Kit, yazılım ve dizüstü bilgisayarınıza bağlamak için gereken tüm kabloları alacaksınız.

TOP