Beko Metpoint BDL® Taşınabilir Çiğlenme Noktası Ölçüm Teknolojisi

Metpoint BDL®, entegre veri kayıt cihazına, analizlerin renkli gösterimi gibi özelliklere ve çeşitli yorumlama fonksiyonlarına sahip, taşınabilir bir çiğlenme noktası ölçüm cihazıdır.

Beko Metpoint BDL ile tüm ilgili verileri kaydederek kaliteyi görünür hale getirin

Taşınabilir Metpoint BDL çiğlenme noktası ölçüm cihazı, basınçlı hava kalitenizi sisteminizin herhangi bir noktasında hızlı ve kolay bir şekilde ölçmenizi ve değerlendirmenizi sağlar. Entegre veri kaydedicili bu evrensel ölçüm cihazı, tüketim ve akış hızı, basınçi sıcaklık, kalıntı nem ve basınç çiğlenme noktası gibi önemli parametrelerin kaydedilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Tüm işlem verileri kullanıcı dostu istatistiklere ve grafiklere dönüştürülür. Ölçüm süresi ve yeri ile birlikte 100 milyona kadar ölçüm, renklerdeki özellikler biçiminde saklanabilir ve erişilebilir.

Evrensel sensör girişleri, tüm geleneksel endüstriyel dönüştürücülerle uyumludur. Cihaz 3,5 inç dokunmatik ekran ve sezgisel kullanıcı arayüzü ile birlikte gelir. Kompakt Metpoint BDL taşınabilir çiğlenme noktası ölçüm cihazının diğer harika özelliği ise, analizlerin renki ekran aracılığı ile çeşitli yorumlama fonksiyonları ile sunulmasıdır. Tüm ölçümler bir USB ile aktarılabilir ve Metpoint Reader SW201 değerlendirme yazılımı ile daha fazla değerlendirme için bir PC'de çalıştırılabilir. Sistem performansını gerçek zamanlı olarak izleyebilir ve gerektiğinde harekete geçebilirsiniz.

Özellikler ve faydalar

Taşınabilir veri kaydı
Birden çok dilde sezhisel menülere sahip 3,5 inç renki dokunmatik ekran
Üniversal sensör girişleri
Entegre veri kaydedici
Grafikler, tablolar vb. şeklinde görselleştirme
USB bellek çubuğuna veri aktarımı için USB arabirimi
Standart kayıt cihazı fonksiyonu
Verimli süreç ve maliyet tasarrufu

Fiziksel Özellikler

Sağlam ve taşınabilir
Güçlü, su geçirmez taşıma çantası
Çeşitli bölümler
Kullanıcı dostu kullanım
Minimum kurulum süresi
Uzun pil ömrü

TOP