MANN FİLTRE

Mann Filtre - Mann Filter Yetkili Distribütörü Yiğittaşlar

Mann Filtre markamızın geniş ürün yelpazesi ile hava filtreleri, NLG DualSpin hava filtreleri, Preline yakıt ön filtreleri, yağ filtreleri, vidalı tip yağ ve yakıt filtreleri, hidrolik filtreleri ile ağır vasıta ve binek araç filtrasyonu ve endüstriyel filtrasyon kapsamında çözümler sunuyoruz.

Mann Filtre, 60 yılı aşkın süredir araç, mobil tesis ve makine mühendisliğinde filtrasyon uygulamaları konusunda uzmandır. Satış sonrası desteğimiz ve filtre elemanlarımız Mann Filtre markası altında dünya çapında tanınmaktadır. Mann Filter filtre elemanları, çalışma sırasında OEM kalitesi ve maksimum güvenilirlik anlamına gelir. Mann Filtre ürünlerimiz çeşitli hidrolik uygulamalar için mevcuttur. Mann Filtre ürünlerimizin filtrasyon teknolojisi, kalite ve kurulum boyutları ile ilgili ve en yeni teknik gereksinimleri karşılarlar.

Mann Filter markamız ile endüstriyel filtreler kapsamında hidrolik filtreler, kompresör filtreleri ve vakum filtreleri ile filtre ihtiyaçlarınıza çözüm sunuyoruz. Sektöründe lider markalarımız arasına Mann Filtre Resmi Distribütörlüğü ile Mann Filter 'i de dahil ederek, sizler için en iyi ve en uygun çözümleri sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

TOP