Otomatik Tahliye

Otomatik tahliye elemanları basınçlı hava sisteminizde basınç kaybı olmadan güvenilir kondens deşarjı sağlar. Kondens yönetimi kanallarımızla güvenli basınçlı hava kirletici madde deşarjını sağlayın. Markalarımızdan Beko Technologies ürün ailesinden Bekomat ve Donaldson Ultramat ile otomatik tahliye çözümleri sunuyoruz.

Elektronik seviye kontrollü yoğuşma suyu drenajı kullanırken basınç kaybı olmadan özellikle güvenli ve güvenilir bir yoğunlaşma deşarjı elde edersiniz. Seri, kompakt bir tasarımla ayırt edilir ve farklı boyutta mevcuttur. Bir halı kaplı gövde tasarımı, boşaltma işlemi sırasında düşük gürültü gelişimi ve kire karşı yüksek direnç, kondensat tahliyesinin performans özelliklerinden sadece birkaçıdır. Tüm yoğuşma suyu drenajlarının bakımı kolaydır ve üretici tarafından fonksiyonel olarak test edilmiştir.

Bekomat Ürün Ailesi

Yoğuşma, basınçlı hava işleme prosesi boyunca hemen hemen her noktada meydana gelir. Çoğu durumda, basınçlı hava sistemine girmemesi gereken yağ ve kir parçacıkları içerir. BEKOMAT ile kondensatın basınçlı havanızdan uzaklaştırılmasına ve uygulamanız için optimum kaliteye ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.

BEKOMAT ÜRÜN AİLESİ

Kapsamlı ürün portföyümüz, her kompresör performansı ve kompresör tipi, her sistem basıncı ve tüm çalışma koşulları için optimum cihazı sunar.

KOLAY BAKIM

Bekomat 31U, 32U, 33U ve 33U CO serilerinin yenilikçi tasarımının bakımı özellikle kolaydır.

ÖZEL GEREKSİNİMLER İÇİN BEKOMAT

Kondens teknolojisinde uzman olarak yıllara dayanan deneyimimiz sayesinde, özel gereksinimler için tekrar tekrar çözümler geliştirdik.

BEKOMAT FONKSİYONLARI

BEKOMAT, kondensatını basınçlı hava kaybı olmadan tahliye ederek enerji maliyetlerini ve CO2 emisyonlarını azaltır. Bu, entegre kapasitif sensör, hacim kontrollü yoğuşma deşarjı için akıllı elektronikler ve özel bir deşarj diyaframına sahip kanıtlanmış pilot kontrollü solenoid valf ile mümkün kılınmıştır.

TOP