SG Basınçlı Hava Filtresi

Endüstriyel uygulamalarda basınçlı hava ve gazların arıtılması için tasarlanmış çelik flanşlı filtre muhafazaları. 4.608 scfm'ye kadar debiler için optimize edilmiş gövde yapısı.

Donaldson SG Basınçlı Hava Filtresi

Donaldson SG çelik filtre muhafazaları, basınçlı hava sisteminiz için en verimli ve uygun maliyetli filtrasyonu yapmak için gereken tüm özelliklerle donatılmıştır. Flanşlı muhafazalar, optimum akış yolu tasarımı sayesinde düşük basınç düşüşü sunar. SG standart filtre gövdeleri bir Econometer fark basınç göstergesi ve harici şamandıra tahliyesi ile birlikte gelir.

Daha fazla enerji tasarrufu için Donaldson SG, isteğe bağlı Ekonomizer diferansiyel basınç göstergesi ve UFM-D sıfır hava kaybı yoğuşma tahliyesi ile birlikte de mevcuttur.

2.936 ila 7.829 m³ / h / 1.728 ila 4.608 scfm arasında üç farklı boyutta mevcuttur. Özel saflaştırma gereksinimlerini karşılamak için birkaç farklı filtre elemanı tipi mevcuttur.

Silikonsuz Basınçlı Hava Filtresi

Silikonsuz çelik filtre gövdeleri, boya uygulamalarında kullanılan sıkıştırılmış hava ve gaz boya uyumlu filtre elemanlarının endüstriyel arıtılması için tasarlanmıştır.

Silikon içermeyen SG filtre gövdeleri, özellikle boya endüstrisindeki uygulamalar için tasarlanmıştır - boya uyumludur. Filtre gövdeleri boyada kusura neden olabilecek maddelerden arınmış olup, kontaminasyona neden olabilecek katı partiküllerin basınçlı hava ve gazlardan biriktirilmesini garanti eder. Optimize edilmiş bir yapı nedeniyle, basınçlı hava filtreleri yüksek akış hızlarında düşük diferansiyel basınçlar sunar. Farklı bağlantılara sahip çok sayıda farklı muhafaza mevcuttur. Bu ürün serisi, 1080 ila 38400 m 3 / s (7 bar (g) ve 20 ° C ile ilgili) bir hacim akışından 13 farklı muhafaza sunar. SG standart filtre muhafazası, Avrupa direktifi 87/404 / gereksinimlerine uygundur.

Donaldson SG Özellikler

• Üç parçalı gövde tasarımı - kolay kurulum ve bakım.
• En düşük akış hızı için optimize edilmiş gövde yapısı - düşük basınç düşüşü, basınçlı hava ve gazların arıtma maliyetlerinde tasarruf sağlar.
• Entegre mikroişlemcili ekonomizer (isteğe bağlı) - filtre elemanının değiştirilmesi için en uygun maliyetli süreyi belirler. • UFM-D sıfır kayıp yoğuşma tahliyesi (isteğe bağlı) - sıfır basınçlı hava kaybına izin vererek artan enerji tasarrufu. Kondensi filtre muhafazasının dışında depolayarak basınçlı havadan tamamen kondensatın çıkarılmasını sağlar.

Videolar

Donaldson Ultrafilter SG Basınçlı Hava Filtresi

Donaldson Ultrafilter SG basınçlı hava filtresi ile ilgili, video ve görsel arşivimizden faydalanabilirsiniz.
Ürünlerimizin özelliklerini ve detaylarını içeren kataloglara ürün sayfalarından erişebilirsiniz.

TOP