AG Basınçlı Hava Filtresi

Üç parçalı alüminyum NPT filtre muhafazaları, kolay kurulum ve filtre değişimi sağlar. 1.728 scfm'ye kadar debiler için optimize edilmiş gövde yapısı.

Donaldson AG Basınçlı Hava Filtresi

Donaldson AG alüminyum filtre gövdeleri, bunu basınçlı hava sisteminiz için en verimli ve uygun maliyetli filtrasyonu sağlamak için gereken tüm özelliklerle donatılmıştır. Üç parçalı alüminyum gövde tasarımı, kolay sökme ve eleman değişimine olanak tanır. Optimum akış yolu tasarımı ile düşük basınç düşüşü elde edilir. Konik hazne ve türbülanssız alt filtre bölgesi, hava akışına yeniden yoğuşma suyu girmemesini sağlar.

AG standardı, bir Econometer fark basınç göstergesi ve harici şamandıra tahliyesi ile birlikte gelir. Daha fazla enerji tasarrufu için AG, isteğe bağlı programlanabilir Ekonomizer diferansiyel basınç göstergesi ve Ultramat™ UFM-D sıfır hava kaybı kondensat tahliye vanasıyla da mevcuttur.

1.468 ila 2.936 m³ / h / 864 ila 1.728 scfm arası üç farklı filtre muhafazası boyutunda mevcuttur. Belirli saflaştırma gereksinimlerini karşılamak için birkaç farklı eleman tipi mevcuttur.

AG Superplus Basınçlı Hava Filtresi

Economizer ve elektronik kontrollü drenajlı alüminyum süper filtre gövdeleri, basınçlı hava ve gazların arıtılması için tasarlanmıştır. Gövdenin modüler tasarımı nedeniyle farklı filtre elemanları kullanılabilir.

AG superplus muhafazaları, basınçlı hava ve gazların endüstriyel bir işlemde arıtılması için tasarlanmıştır. Konutlar üç parçadan oluşur ve optimize edilmiş bir yapı sayesinde yüksek akış hızlarında düşük diferansiyel basınçlar ve bir Economizer ve elektronik kontrollü bir drenaj ile donatılmış bir standart olarak sunulur. Bu ürün serisi, 1440 m3 / saat ila 2880 m3 / saat (7 bar (ü) ve 20 ° C) hacim arasında değişen 3 farklı gövde sunar. AG superplus muhafazaları, basınçlı kaplar için 97/23 / EG sayılı Avrupa direktifi şartlarına uygundur.

AG Superplus Slikonsuz Basınçlı Hava Filtresi

Silikon içermeyen alüminyum filtre gövdeleri, boya uygulamalarında kullanılan sıkıştırılmış hava ve gazların uyumlu boya filtre elemanlarının endüstriyel saflaştırılması için tasarlanmıştır.

Silikonsuz AG filtre gövdeleri özellikle boya endüstrisindeki uygulamalar için tasarlanmıştır - boya uyumludur. Filtre gövdeleri boyada kusurlara neden olabilecek maddelerden arındırılmıştır ve kontaminasyona neden olabilecek katı parçacıkların sıkıştırılmış hava ve gazlardan birikmesini garanti eder. Optimize edilmiş bir yapı nedeniyle, konutlar yüksek akış hızlarında düşük diferansiyel basınçlar sunar. Farklı bağlantılara sahip çok sayıda muhafaza mevcuttur.

Özellikler

• Üç parçalı gövde tasarımı - kolay kurulum ve bakım.
• En düşük akış hızı için optimize edilmiş gövde yapısı - düşük basınç düşüşü, basınçlı hava ve gazların arıtma maliyetlerinde tasarruf sağlar.
• Entegre mikro işlemcili ekonomizer (isteğe bağlı) - filtre elemanının değiştirilmesi için en uygun maliyetli süreyi belirler.
• UFM-D sıfır kayıp yoğuşma tahliyesi (isteğe bağlı) - sıfır basınçlı hava kaybına izin vererek artan enerji tasarrufu. Kondensi filtre muhafazasının dışında depolayarak, basınçlı havadan kondensatın tamamen çıkarılmasını sağlar.
• Kayıt Numarası (CRN) mevcut.

Videolar

Donaldson AG Basınçlı Hava Filtresi

Donaldson AG basınçlı hava filtresi ile ilgili, video ve görsel arşivimizden faydalanabilirsiniz.
Ürünlerimizin özelliklerini ve detaylarını içeren kataloglara ürün sayfalarından erişebilirsiniz.

TOP