Donaldson Ultrapac™
HED / ALD / MSD

Ultrapac™ Klasik HED / ALD / MSD ısıtmasız adsorpsiyonlu basınçlı hava kurutucular, sürekli olarak yüksek enerji verimliliği ile kaliteli hava sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Donaldson Ultrapac™ HED / ALD / MSD Hava Kurutucu

Ultrapac™ Klasik HED / ALD / MSD ısıtmasız adsorpsiyonlu basınçlı hava kurutucular Donaldson'un onlarca yıllık tasarım ve üretim deneyiminden yararlanır.

Kurutucular, 7 bar g / 100 psig'de 5 ila 8.750 m³ / h / 3 ila 5.150 scfm akış aralığında sürekli olarak yüksek enerji verimliliği ile kaliteli hava sağlamak üzere tasarlanmıştır. Önceden seçilmiş üç ayardan birinde garantili çıkış çiğlenme noktası ile çalışma tamamen otomatiktir: HED, -20 ° C / -4 ° F pdp; ALD, -40 ° C / -40 ° F pdp; MSD, -70 ° C / -94 ° F pdp. 5 - 1000 m³ / h / 3 - 588 scfm akış aralığındaki her kurutucu, çıkarılması kolay panellere sahip koruyucu bir kabin içine yerleştirilmiştir.

Tüm Ultrapac Classic kurutucuları önceden kurulmuş ön filtreler ve son filtrelerle birlikte verilir. Birleştirme ön filtresi, Ultramat® sıfır kayıplı yoğuşma suyu tahliyesi ile donatılmıştır. Ultrapac kurutucuların kompakt tasarımı minimum yer kaplar.

Kurutucu Özellikleri

• Ön filtre ve yoğuşma suyu tahliyesi ile komple arıtma paketi - Anahtar teslimi sistem, ek kurulum gerekmez, tüm bileşenler teknik olarak mükemmel bir şekilde eşleştirilir.
• Elektronik, seviye kontrollü tahliyeli ön filtre - Kondens giderimi nedeniyle kompresör hava kaybı olmaz, işletme maliyetlerinde azalma anlamına gelir.
• Kabin konstrüksiyonundaki tüm kurutucular - Kir ve mekanik hasara karşı optimum koruma.
• Cömert boyutlandırılmış filtreler - Büyük filtrasyon yüzeyi, daha düşük basınç düşüşü ve daha düşük işletme maliyetleri anlamına gelir.
• Çalışma durumunun LED ile gösterilmesi - Tüm çalışma durumları her zaman kolayca tespit edilebildiğinden, yüksek çalışma güvenliği.
• Aralıklı çalışma standardı - Merkezi uygulamalarda basınçlı hava tasarrufu sağlayan kurutucu ve kompresör arasındaki bağlantı mümkündür.
• Seçim için kompresör akışlarına uygun, her biri 3 basınç düşüm noktası ile mevcut tüm boyutlar - Müşteri ihtiyaçlarına uygun, müşteriye özel çözümler mümkündür; gerekli kompresörlerin büyük boyutlu olması.
• Kapsamlı seçenek paketi: Yoğuşma noktasına bağlı kontrol, başlatma cihazı, baypas, pnömatik kontrol, değişim kontrolü vb. - Uygulamada esneklik, ekonomik çalışma için iyi düşünülmüş paket ve basınçlı hava şebekesinde güvenli sistem kurulumu.

Videolar

Donaldson Ultrapac Basınçlı Hava Kurutucu

Donaldson Ultrapac basınçlı hava kurutucu ile ilgili, video ve görsel arşivimizden faydalanabilirsiniz.
Ürünlerimizin özelliklerini ve detaylarını içeren kataloglara ürün sayfalarından erişebilirsiniz.

TOP