Vakum Filtreleri

MANN+HUMMEL basınçlı hava ve vakum teknolojisi, küresel pazar lideri olarak, onlarca yıldır mobil ve sabit kompresörler ve vakum pompaları için en iyi filtre çözümlerini sunmaktadır. Vakum pompaları için gelişmiş filtre yelpazesi ile, ekonomik, enerji açısından verimli ve değiştirilmesi çabuk seçenekler sunar.

Komple filtre sistemleri üreticileri için, proses ve uygulama güvenilirliği en büyük önceliğe sahiptir. MANN-FILTER ürünleri ile vakum pompalarınız güvenilir ve ekonomik bir şekilde çalışır. Bu sektördeki lider imalatçılar ile birlikte sürekli olarak yeni çözümler geliştiriyoruz ve tanınmış tüm vakum pompası imalatçıları geliştirme konusunda ortak olarak MANN-FILTER’e güvenir

Basınçlı hava ve vakum teknolojisi için filtreler

Modern araçlar, makineler, aletler ve motorlar güçlü filtreler ve bileşenler gerektirir. Burada, mobil ve sabit kompresörleriniz ve vakum pompalarınız için filtrelerimiz hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

MANN+HUMMEL hava temizleyicileri
Güvenilir ve esnek

İster modül olarak isterse müşteriye özel bir gelişme olarak kullanılsın, hava temizleyicilerimiz ihtiyaçlarınıza göre esnek bir şekilde eşleştirilebilir. Mevcut kataloglarda, hava temizleyicilerimize ve uygun aksesuarlara genel bir bakış sunuyoruz.

MANN+HUMMEL yağ filtreleri

Pahalı, özel bir yağ olan kompresör yağı, yağı ve kompresörün diğer parçalarını korumak için yüksek kaliteli yağ filtreleri gerektirir. MANN + HUMMEL sıvı filtre kataloğunda, yağ filtresi yelpazemize genel bir bakış sunuyoruz.

• Güvenilir prosesler
Tüm parçalar vakum pompalarından istenenleri karşılamak için tasarlanmıştır.
• Üstün performans
Yüksek toz kapasitesi sayesinde aşınmaya karşı olabilecek en iyi korumayı sağlar.
• Yardımcı
Temiz yağ, hava-yağ separatörünün çalışma ömrünü olumlu etkiler.

MANN+HUMMEL yakıt filtreleri

Ana filtreniz ve ön filtreniz için ağır hizmet tipi ortamlar. Yakıt ön filtrelerimiz ve yakıt ana filtrelerimiz, suyu ve en iyi parçacıkları hassas enjeksiyon sisteminden uzak tutmak için verimli filtre malzemeleri kullanır. Bu, makinenizi duruş sürelerinden ve onarım maliyetlerinden korur.

MANN+HUMMEL hava-yağ ayırıcı filtreleri

Yağın basınçlı havadan ayrılması için kompresörlerde ve vakum pompalarında kullanım için çözümler sunuyoruz. Bu çözümler, performans gereksinimleri ve kurulum alanlarıyla ilgili olarak müşteri gereksinimlerine kolayca uyarlanabilir.

• Uzun bir çalışma ömrü için yüksek performanslı filtre ortamları.
• Asgari basınç kayıpları düşük enerji tüketimi ile eş anlamlıdır.
• Tam uygulamaya göre yapılmış, her uygulama için doğru çözüm.

MANN+HUMMEL vakum teknolojisi

Yüksek kaliteli hava temizleyicileri, yağ filtreleri ve hava-yağ ayırıcı elemanları, vakum pompalarının işlem açısından güvenilir çalışmasını sağlar, erken aşınmaya karşı korur ve makinenin kullanılabilirliğini artırır.

MANN+HUMMEL hava filtreleri

Katlanmış filtreler, kompresör gövdesinin korunması veya daha yüksek filtre sınıfları için ön filtreler olarak kullanılan ekonomik, kompakt bir çözümdür.

Vakum pompasına toz emilmesini ve dolayısıyla gereksiz aşınmayı önler. Vakum pompasındaki tüm filtre sistemleri için uzun bir servis ömrü sağlarlar. Asgari basınç kayıpları, uzun bir servis ömrü ile yüksek enerji verimliliğini garanti eder.

TOP