Hidrolik Filtreleri

Hidrolik filtre seçimi hidrolik sistemler için önemli bir konudur. Kaliteli bir filtre, hidrolik sistemin sağlıklı çalışması, düşük bakım maliyetine sahip olması ve uzun ömürlü olması açısından önemlidir. Kalitesiyle makine ve parçaların performansını ve servis ömrünü arttırır ve ideal performans karakteristikleri sağlar. Özellikle iş makinelerinde hidrolik sistemler daha yüksek basınç ve çevrim sayıları ile çalışırlar. Yüksek basınca dayanıklı hidrolik sistemlerin, sağlıklı ve uzun ömürlü çalışmaları iyi filtreleme ile doğru orantılıdır. Hidrolik yağ içersindeki parçacıkların süzülmesi ve bu işlem esnasında ihtiyaç duyulan basıncın oluşabilmesi için özel filtre kâğıtları kullanılan ve hassas süzme yapan HİDROLİK FİLTRELERİ kullanılmalıdır.Bu filtreler spin-on ve eleman tip olup, daha ziyade iş makineleri, endüstriyel makineler ve bunların hidrolik devrelerinde bulunurlar.

Gerekli saflık derecesini elde etmek ve korumak için, yüksek kaliteli bir filtrenin kullanılması gereklidir. Bunun nedeni, filtre elemanının filtrasyon performansında hidrolik sıvının saflığını belirlemesidir. Bu kapsamda mevcut markalarımız Mann Filter, Donaldson Filter, Parker Racor ile hidrolik filtre taleplerinizi karşılamaya hazırız.

Yüksek basınca dayanıklı hidrolik sistemler için filtrasyon çözümlerimiz

Mann Filter, Donaldson Filter ve Parker Racor markalarımız ile hidrolik filtre taleplerinizi karşılıyoruz.

MANN-FILTER
hidrolikler için ürünler

MANN + HUMMEL, 60 yılı aşkın süredir araç, mobil tesis ve makine mühendisliğinde filtrasyon uygulamaları konusunda uzmandır. Satış sonrası desteğimiz ve filtre elemanlarımız MANN-FILTER markası altında dünya çapında tanınmaktadır. MANN-FILTER filtre elemanları, çalışma sırasında OEM kalitesi ve maksimum güvenilirlik anlamına gelir. MANN-FILTER ürünleri çeşitli hidrolik uygulamalar için mevcuttur. Filtrasyon teknolojisi, kalite ve kurulum boyutları ile ilgili en yeni teknik gereksinimleri karşılarlar.

MANN-FILTER hidrolik filtreler sizi garanti eder:
• Yüksek ßx değerleri
• Yüksek ßx kararlılık
• Yüksek kir tutma kapasitesi
• Yüksek çökme patlama basıncı
• Düşük başlangıç basınç farkı
• Evrensel kullanım
• Yüksek ekonomi

Gerekli saflık derecesini elde etmek ve korumak için, yüksek kaliteli bir filtrenin kullanılması gereklidir. Bunun nedeni, filtre elemanının filtrasyon performansında hidrolik sıvının saflığını belirlemesidir.

Donaldson Filter
Yüksek Performanslı Hidrolik Filtrasyon

Yüksek performanslı Donaldson DT Filtreleri üstün hidrolik sistem koruması sağlar.

Premium Çalışma Süresi Koruması

Her hidrolik sistem, akışkanındaki parçacıkları askıya almıştır. Kirletici maddeler hareketli parçaların yüzeyinde taşlanır ve aşınır, böylece daha fazla partikülü sisteme sokar. Bu kirleticiler, tüm hidrolik sistem arıza sürelerinin % 70'inden fazlasına neden olur.

Donaldson yüksek performanslı DT filtreleri, yağlayıcı ve hidrolik sıvının etkinliğini azaltan parçacıklardan ve kirleticilere karşı maksimum koruma sağlar. Donaldson Synteq™ medya teknolojisini kullanarak, bu filtreler filtre ömrünü uzatır, daha yüksek ilk temizlik sağlar ve üstün sistem koruması sağlar.

Donaldson DT Filtreleri Nasıl Çalışır?

Donaldson DT filtreleri, daha yüksek ilk temizlik ve kir tutma kapasitesi sağlayan gelişmiş bir plise paketi tasarımına sahiptir.

1 - Epoksi Kaplı Çelik Destek Mesh (Yukarı ve Aşağı Yönlü)
• Maksimum etkili medya alanı sağlayan mükemmel pil desteği ve aralık sağlar
• Taşıma ve kurulum sırasında medya hasarlarına karşı korur

2- Medya Desteği Katmanları (Yukarı ve Aşağı Yönlü)
• Medya desteğini optimize eder
• Basınç dalgaları sırasında medyayı korur

3- Synteq ™ Medya Teknolojisi
Donaldson tarafından geliştirilen Synteq sentetik filtre ortamı, sıvı akışına karşı düşük direnç için pürüzsüz, yuvarlak liflere sahiptir. Synteq ortamı sentetik sıvıları, su glikollerini, su / yağ emülsiyonlarını, HWCF ve petrol bazlı sıvıları filtrelemek için idealdir.
• ß <4 (c) = 1000 (ISO 16889 uyarınca) performansına sahip yüksek verimli medya kaliteleri
• Son derece düşük akış direnci
• Filtre ömrü boyunca tutarlı performans
• Mükemmel akışkan uyumluluğu

Parker Racor Hidrolik Filtreler

Parker, düşük, orta ve yüksek basınçlı filtreler sunmaktadır. Üç seçenek de, girilen kontaminasyonu bir vana veya silindire ulaşmadan filtrelemekte ve pompa tarafından üretilen pisliği sistemi tehlikeye atmadan engellemektedir. Modern hidrolik sistemler talepkardır. Daha iyi hidrolik kontroller ve uzun bileşen ömrünün yüksek performans standartları sağlaması beklenir, bu nedenle hidrolik bileşenler kirlilik duyarlılığını artıran daha sıkı toleranslarla üretilmektedir. Parker basınç filtreleri, bugünün sistem taleplerini karşılamak için önemli bir bileşendir.

TOP