Endüstriyel Filtreler

Mann Filter, Mann+Hummel ve Donaldson Filter markalarımız ile, tüm kompresör filtreleri, hidrolik filtreler ve vakum filtreleri gibi tüm endüstriyel filtre ihtiyaçlarınıza güvenilir ve kaliteli çözümler sunuyoruz.

Kompresör veya vakum pompalarınızda hasar veya performans kaybını önlemek için, orijinal kompresör filtreleri ve seperatörlere ihtiyaç duyarsınız. Yüksek kaliteli filtrasyon çözümlerimiz ile yüksek kaliteli filtrelemeye sahip olursunuz ve kompresörünüzün çalışmaya devam etmesini sağlarsınız. Özel filtre elemanları ile yağ ve hava devrenizi temiz tutun, yağ tüketimini azaltın.

Optimum performans için akılı bir filtreleme

Temiz bir kompresör ekosistemini korumak, hava basıncı ve performansından, enerji verimliliği ve kompresör ömrüne kadar her şeyi etkiler. Endüstriyel filtrasyon çözümlerimiz, giriş hava filtresinde, yağlama filtresinde ve hava-yağ ayırıcısında endüstri lideri, uçtan uca teknoloji sağlar.

HAVA KOMPRESÖRÜ FİLTRELERİ VE SEPERATÖRLER

Orijinal kompresör filtreleri ve seperatörler ile toz ve kiri uzakta tutarak, kompresör ve vakum pompalarınızda hasar veya performans kaybını önleyin.

HAVA KOMPRESÖRÜ HAT FİLTRELERİ

İhtiyacınız olan şey daha temiz basınçlı hava ise endüstriyel filtrasyon çözümlerimi ile buna sahip olabilirsiniz. Hat filtrelerimiz ile yüksek verimlilik elde edin.

VAKUM POMPANIZI KORUYUN

Vakum pompalarınız için hava filtreleri, hava-yağ seperatörleri, yağ filtreleri ile ekonomik, enerji açısından verimli çözümler sunuyoruz.

HİDROLİK SİSTEMLER

Hidrolik sistemler için oldukça önemli bir konu olan hidrolik filtre seçimini yaparken, kaliteyi seçin. Kaliteli bir filtre, hidrolik sistemin sağlıklı çalışması, düşük bakım maliyetine sahip olması ve uzun ömürlü olması açısından önemlidir.

TOP