Basınçlı Hava Sistem Kurulumu

Endüstride en iyi sonuca ulaşmak için, basınçlı hava sistem kurulumunun en iyi şekilde planlanması ve uygulanması gerekir. En iyi enerji verimliliğini sağlayabilecek çözümleri Parker Transair® modüler alüminyum tesisat sistemi ile hava tesisatı alüminyum, hava tesisatı montaj ve projelendirme hizmetlerimiz ile sunuyoruz.

Parker Transair®
Alüminyum Basınçlı Hava Tesisatı

Alüminyum boru ve hızlı konektörler kullanan orijinal modüler boru sistemi olan Transair®, 1996 yılında piyasaya sürüldü. O zamandan günümüze, 20 yıldan fazla deneyime sahip olan basınçlı hava, inert gaz, vakum ağları, endüstriyel sıvılar ve diğer endüstriyel ihtiyaçları karşılamak için sürekli iyileştirmeler yapıldı. Basınçlı hava sistemlerinde uzmanlaşan Transair®, Parker Grubu'nun geliştirme politikasına mükemmel uyum sağlar ve yenilik kapasitesini sürekli geliştirir. Transair® tüm endüstrilerin kısıtlamalarına ve ihtiyaçlarına mükemmel bir şekilde uyarlanmıştır ve çoğu endüstriyel sektörde kompresör odasından kullanım noktasına kadar performansıyla tanınır.

HANGİ SEKTÖRLERDE KULLANILABİLİR?

Performansıyla tanınan Transair®, teknik odadan kullanım noktalarına kadar birçok endüstriyel sektörde kurulur.

TRANSAIR® TARİHÇE

1996 'dan günümüze basınçlı hava tesisatı konusunda uzmanlaşan Transair®, endüstriyel sıvı ve gazlar için en iyi sistem çözümlerini tasarlamıştır.

TRANSAIR® BAĞLANTI TEKNOLOJİSİ

Basınçlı hava sistemlerinde çok yönlü ancak güvenilir çözümlere ihtiyaç duyulduğundan, Transair®; güvenlik, verimlilik ve uyarlanabilirlik arasındaki en iyi dengeyi sağlamak için farklı teknolojiler geliştirmiştir.

TEKNİK ODALAR İÇİN TRANSAIR®

Transair®, Transair®'in tarihi avantajlarını korurken, daha az yer, ekipman ve bakım ihtiyacı gibi teknik odaların özel gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmış bir dizi ürün geliştirmiştir.

TOP