Mann Filter Yakıt Filtreleri

Modern yüksek performanslı enjeksiyon sistemleri, yakıt kalitesi ve saflığı konusunda daha hassastır. MANN-FILTER yakıt filtreleri, yakıtta bulunan kir partiküllerinin ve suyun motora zarar vermesini engeller.

Mann Filter Yakıt Filtreleri

Modern yüksek performanslı enjeksiyon sistemleri, yakıt kalitesi ve saflığı konusunda daha hassastır. MANN-FILTER yakıt filtreleri, yakıtta bulunan kir partiküllerinin ve suyun motora zarar vermesini engeller.

MANN-FILTER yakıt filtreleri hassas enjeksiyon gruplarının yüksek taleplerine ve biyodizel gibi alternatif yakıtların özel niteliklerine de uyum sağlar. Yakıt, son derece kaliteli filtre malzemesinin kullanımıyla, istenmeyen kir partiküllerinden güvenli şekilde temizlenir. Filtrelerimiz, enjeksiyon sistemlerini aşınma ve korozyona karşı korur, böylece tüm motorun sorunsuz şekilde işlemesine yardımcı olur, bu masraflarının da azalmasına yardımcı olur.

Atom Yakıt Filtresi

MANN-FILTER atom yakıt filtreleri mükemmel bir gövde ve filtre elemanı ünitesi oluşturur . Uygun bir komple çözüm olarak, bakım sırasında tamamen değiştirilir.

Atom filtrelerimiz geleneksel standart tasarımda ve çeşitli özel tasarımlarda (örneğin yüksek basınçlı çeşitler) mevcuttur.

Sıralı Yakıt Filtresi

MANN-FILTER sıralı filtreler doğrudan yakıt hattına monte edilir. Komple modül bakım sırasında kolayca değiştirilir.

MANN-FILTER sıralı filtreler iki farklı malzeme türünde mevcuttur: plastik ve metal. Her iki tür de farklı tasarımlara sahip olabilir, hem yakıt sistemi için ideal koruma sağlar hem de uzun süreli servis aralığı sunar. Basınç kontrolü ve yakıt ön ısıtma gibi özel nitelikler, filtreyi tam anlamıyla kullanışlı ve çok yönlü kılar.

Filtre Elemanları

MANN-FILTER yakıt filtresi elemanları motora entegre ayrı bir gövdenin içinde yer alır. Filtreyi değiştirirken sadece filtre elemanını değiştirmeniz gerekir. Bu sayede, atık miktarında ve çevreye olan etkide azalma meydana gelir. En modern filtre malzemelerini kullanan MANN-FILTER filtre elemanları, hizmet ömrünün yanı sıra partikül ve su ayırımı açısından da kullanım amacına ideal şekilde uygunluk sağlar.

PreLine Yakıt Filtreleri

Dizel yakıt sistemleri için yenilikçi bir ön filtre çözümü olan PreLine®, üst düzey su ayırma ve partikül ön ayırma özelliği sunar. Modüler takviye sistemi, endüstriyel dizel motorlarına yönelik en modern dizel direkt enjeksiyon sistemlerine özel şekilde tasarlanır. Bunlar hassas teknolojiyi kullanır ve bu nedenle de üst düzey yakıt kalitesini gerektirir. Hatasız işlemler için, en küçük partiküllerden büyük su miktarlarına kadar her şeyin yakıttan etkili şekilde ayrılması gerekir.

PreLine® modüler montaj sistemi, bu gereksinimleri mükemmel şekilde yerine getirir. Atom filtreyle aynı prensibe dayandığı için maliyet etkindir, çok yönlü kullanılabilir, işletimi kolaydır. %93'ün üzerinde su ayırma verimliliğine ve uzun bir hizmet ömrüne sahip olan PreLine® çok geniş çeşitlilikte avantaj sunar: tüm modern yüksek basınçlı enjeksiyon sistemleri korozyon ve aşınmaya karşı güvenli şekilde korunur, filtrenin hizmet süresi artar ve onarım sıklığı azalır.

Videolar

Mann Filter - Yakıt Filtresi

Mann Filter Yakıt Filtresi ile ilgili, video ve görsel arşivimizden faydalanabilirsiniz.
Ürünlerimizin özelliklerini ve detaylarını içeren kataloglara ürün sayfalarından erişebilirsiniz.

TOP