Mann Filter Yağ Filtreleri

Daha fazla performans, daha az tüketim. Otomobil üreticileri, modern motorlarla ilgili yüksek talepleri karşılayabilmek için kullanılan motor bileşenlerinde mutlak surette en yüksek performansı talep ediyor. Bu noktada yağ devresi can alıcı öneme sahiptir.

Mann Filter Yağ Filtreleri

Daha fazla performans, daha az tüketim - Otomobil üreticileri, modern motorlarla ilgili yüksek talepleri karşılayabilmek için kullanılan motor bileşenlerinde mutlak surette en yüksek performansı talep ediyor. Bu noktada yağ devresi can alıcı öneme sahiptir çünkü sadece temiz motor yağı tutarlı motor performansını sürekli olarak sağlayabilir. Eğer devridaim yapan yağ sürekli olarak kirlerden ve yanma artıklarından arındırılmazsa, aşınmaya karşı koruma daha fazla garanti edilemez. Bu durum, en kötü senaryonun gerçekleşmesi halinde, motora bile zarar verebilir.

Bir yağ filtresi seçerken risk almak istemiyorsanız MANN-FILTER'i seçin. Bu filtreler modern yüksek performanslı yağlar için tasarlanmış olup en talepkar teknik koşullarda dahi sağlam kalabilir. Yağ filtrelerinin uygulama alanları ve bunlardan olan beklentiler değişiklik gösterdiği için, MANN-FILTER yağ filtreleri farklı tasarımlarda mevcuttur.

Atom Yağ Filtresi

MANN-FILTER atom yağ filtrelerini seçerek birinci sınıf kalite ve sorunsuz kullanım imkanı elde edersiniz. Atom filtrenin gövdesi ve filtre elemanı mükemmel şekilde koordine bir ünite meydana getirir. Bu ünite, bakım sırasında tamamen değiştirilir.

MANN-FILTER'in geniş teknik uzmanlığı, her bir filtre türünde yer alan özel nitelikler dikkate alındığında kendini açık şekilde göstermektedir:

Tek yönlü valf: Motor durdurulduğunda filtre ve yağ kanallarının boşalmamasını ve motor ilk çalıştırıldığında yağın hazır durumda olmasını sağlar.

Bypass valfi: Motor soğuk çalıştırıldığında ya da servis aralığı önemli ölçüde aşıldığında ve yağ filtresi çok kirlendiğinde yağın akış devamlılığını sağlar.

Sökme aparatı: Spin-on yağ filtresinin hızlı ve kolay şekilde çıkarılmasını sağlar.

Filtre Elemanları

MANN-FILTER yüksek performanslı filtre elemanları modern motorlarda kullanım için özel olarak geliştirildi. Sıra dışı kir tutma kapasitesi, yüksek malzeme direnci ve ilgili araç modeliyle mükemmel şekilde uyumlu filtre duyarlılığı sayesinde, sunduğumuz ürünler yoğun kullanımda da etkinliğini sürdürebilir ve mükemmel sonuçlar ortaya koyar.

En modern filtre malzemesi servis aralıklarını daha uzun kılar. Ayrıca, yüksek performanslı motorlara ilişkin teknik gereksinimleri gelecekte de karşılamaya devam eder.

Filtre elemanlarının maliyet etkinliği ve işlev çeşitliliği ek fonksiyonların ve özelliklerin eklenmesiyle daha da arttırılabilir. Buna örnek olarak tek yönlü membran verilebilir. Membran, motor durdurulduğunda yağ modülünde bulunan motor yağını tutar. Membran çözümü, gövdede kurulu geleneksel tek yönlü valf ile karşılaştırıldığında, motorun çalıştırılması esnasında daha hızlı ve ideal yağ tedariği sağlar.

MANN-FILTER filtre elemanları, işlevsel avantajların yanı sıra çevre dostudur ve kaynakların korunmasını sağlar: filtre gövdesinin ürünün kullanım ömrü boyunca değiştirilmesine gerek olmadığı için bakım sırasında ortaya çıkan tek atık yakılabilir filtre elemanıdır.

Videolar

Mann Filter - Yağ Filtresi

Mann Filter Yağ Filtresi ile ilgili, video ve görsel arşivimizden faydalanabilirsiniz.
Ürünlerimizin özelliklerini ve detaylarını içeren kataloglara ürün sayfalarından erişebilirsiniz.

TOP